KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17119012
nr 1711 9012
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, ”Eldstad”. Signerad, numrerad 41/100. Gicléetryck, bildmått: 55x45 cm. Yttermått inklusive ram: 61x48 cm
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop:
500 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:43:14